2019. évi Város Napja rendezvénysorozat

Időpont

2019. április 26-28.

Helyszín

Nagykanizsa, Erzsébet tér és környéke


Sztárfellépők

NB Zenekar

2019. április 26, péntek

Helyszín: Erzsébet tér

Takács Tamás BB

2019. április 26, péntek

Helyszín: Erzsébet tér

Stolen Beat

2019. április 27, szombat

Helyszín: Erzsébet tér

B.Tóth László

2019. április 27, szombat

Helyszín: Erzsébet tér

Fenyő Miklós

2019. április 27, szombat

Helyszín: Erzsébet tér

Cseke Katinka

2019. április 28, vasárnap

Helyszín: Erzsébet tér

KanizsaFest

Programok

Helyszín:Erzsébet tér
10:00-12:00

GYEREKEGYETEM

(látványos kísérletek, informatikai kütyük)

Általános iskolás csoportok látogatása regisztrációhoz kötött:

dervarics.i@sooswrc.hu

10:00-18:00

JÁTSSZ A PLAY CUBE-bal (ingyenes PlayStation VR, társasjátékok)

10:00-18:00

FILMMARATON (díjnyertes kisfilmek, beszélgetés Deák Kristóf Oscar-díjas filmrendezővel)

A filmmaraton ingyenes, de regisztrációhoz kötött:

uni-pen.hu/filmmaraton

13:00-18:00

ÚTKERESŐ

Ismerkedj meg a nagykanizsai középiskolák képzéseivel és nyerj!

15:00-18:00

RAKLAPFESTŐ VERSENY

ha festettél már raklapot, azért gyere, mert már tudod milyen jó :)

ha még nem, akkor azért, hogy kipróbáld :)

Regisztrálj a www.uni-pen.hu/raklapfestes linken 4 fős csapattal!

A festéshez mindent biztosítunk (raklapot, festéket, ecsetet), a téma szabadon választott P-betűs...

Szinezz az élményért és/vagy a nyereményekért! :)

Ne felejts el jelentkezni!

Helyszín: Erzsébet tér
12:00

Zrínyi Miklós Általános Iskola tánc- és Kangoo bemutatója

13:00

Kárász Tímea Fatima - operett, magyar nóta

13:30

Vadrózsa Tánccsoport

14:00

Magic Ritmo Tánccsoport

14:30

Zengo Kanizsa

15:00

Honvéd Kaszinó Énekkara

15:30

Ash Dogs

16:00

Vajda Margit -Kanizsai Utca gyerekdalok

16:00

Kahoot!

16:30

I. Chef Burger Kihívás

17:00

Your Last Steps

18:00

NB Zenekar

19:00

Város Tortája eredményhirdetés / I. Chef Burger Kihívás eredményhirdetés

19:30

Raklapfestő eredményhirdetés / PEN

20:00

Takács Tamás BB

22:00

Lotfi Begi

Kísérő programok

 

Kísérő Programok

  • Raklapfestés, Karrier Labirintus / Pannon Egyetem Nagykanizsai Kampusza / Netta Pannónia Kft.

  • Népi Játszótér + Légvárak

  • Thúry György Múzeum, a kiállítások ingyenesen látogathatóak

Helyszín: Erzsébet tér
10:00

Thúry Apród Futam / Kanizsai Futó és Szabadidősport Klub

12:00

Tungsram Nyugdíjas Dalkör

12:30

Sulyokné Nagy Erzsébet

13:00

Premier Táncklub

13:30

Senior Tánc

14:00

Fatima Tánccsoport

14:30

Gyöngyvirág

15:00

SWANS balett és Tánciskola

15:30

Mura Dance

16:00

Polgári Kavalkád + Kanizsai Oldtimer Kerékpáros Szövetség bemutatója

17:00

Seedback

18:30

Stolen Beat

19:45

A rendezvény bora díjátadó

20:00

Fenyő Miklós

21:45

Tűzijáték

22:00

B. Tóth László

Kísérő programok

 

Programok

  • Karikatúra - Győrfi Péter "Pedro", grafikus

  • Népi Játszótér + Légvárak

  • Thúry György Múzeum, a kiállítások ingyenesen látogathatóak

    09:50-20:00

    Táncos produkciók 5 színpadon: Erzsébet tér, Ady utca,Erzsébet tér-Király úti sarok, Fő utca, Múzeum tér

    10.00

    Rajt: Kanizsa- Karos 2.0 Félmaraton futóverseny

    10.00

    A város 8 különböző pontján táncos flashmob

    16:30

    Össztánc

    17:00

    Táncos produkciók, koncertek a színpadokon, színtereken

    17:00

    Táncos produkciók, koncertek

    18:30

    Finálé

    Cseke Katinka

    21:00

    Lézer-show

Helyszín

Erzsébet tér és környéke

8800 Nagykanizsa,
Erzsébet tér

Támogatók